Časté otázky

Na tomto mieste sa tvoje otázky stretnú s našimi odpoveďami.

Prečo ManiGlo gélové nálepky na nechty?
  1. Jednoduchá a rýchla aplikácia: Gélové nálepky ManiGlo aplikuješ behom niekoľkých minút aj bez predošlých skúseností.
  2. Odstránenie bez poškodenia: Gélové nálepky odstrániš rýchlo a jednoducho, bez neporiadku či potreby návštevy salónu.
  3. Spevnenie pod UV lampou: Nechty spevníš pod UV lampou za 60 sekúnd, vďaka čomu zabezpečíš ich dokonalý vzhľad bez bubliniek a nedokonalostí.
  4. Luxusný lesk a dokonalosť: 6-vrstvové zloženie gélových nálepiek ManiGlo garantuje nádherný lesk a profesionálny vzhľad nechtov.
Ako správne aplikovať gélové nálepky na nechty?
  1. Vytvaruj si nechty pilníkom a zatlač nechtovú kožičku pomocou drevenej tyčinky. Očisti si nechty alkoholovým tampónom a počkaj, kým nechty vyschnú.
  2. Vyber si správnu veľkosť gélovéj nálepky a odlep ochranný film. Jemne nalep gélovú nálepku na necht. Použi drevenú tyčinku na pritlačenie gélovej nálepky zo všetkých strán. Prebytočnú gélovú nálepku odstrihni.
  3. Vlož ruku pod UV lampu na 60 sekúnd, čím nechty spevníš a dodáš im luxusný lesk. Následne jemne pilníkom vyhlaď okraje nechtov.
  4. Hotovo! Teraz môžeš obdivovať svoje nádherné gélové nechty.
Ako odstrániť gélové nálepky?

Gélové nálepky odstrániš rýchlo a jednoducho, bez neporiadku či potreby návštevy salónu.

Použi drevenú tyčinku a skosenou stranou pomaly odlep nálepku od nechtu.

Pre ešte jednoduchšie odstránenie použi olejček na kožičku okolo nechtu.

Čo je obsahom balenia?

V každom balení nechtov nájdeš 20 gélových nálepiek na nechty, 1 kvalitný pilník na nechty, 1 drevenú tyčinku na nechtovú kožičku. UV lampu je potrebné dokúpiť samostatne na našej stránke.

Ako dlho vydržia nálepky na nechtoch?

Gélové nálepky ManiGlo vydržia na nechtoch 2-3 týždne bez štiepenia či lámania.

Škodia nálepky nechtom?

Nálepky nepredstavujú riziko pre vaše nechty ani pre životné prostredie. Taktiež odstraňovanie našich gélových nálepiek na nechty nevedie k poškodeniu vašich nechtov.

Ako dlho trvá doručenie objednávky?

Objednávky odosielame do 24 hodín a štandardne trvá doručenie 1-2 pracovné dni na základe zvoleného spôsobu dopravy.

Ako môžem využiť dopravu zadarmo?

Stačí ak u nás nakúpite nad 40€ a automaticky získate dopravu zadarmo.

Aké je zloženie gélových nálepiek na nechty?

Gélové nálepky ManiGlo sú vyrobené zo 6 vrstiev z kvalitných zložiek, ktoré zaručujú dlhotrvajúci lesk, pevnosť a krásu nechtov.

Každá vrstva je navrhnutá tak, aby zaistila dokonalý vzhľad a dlhotrvajúcu kvalitu.

Gélové nálepky sú vegan, bez toxínov a šetrné voči prírode. Nie sú testované na zvieratách.

Polyacrylics Acid (Polyakrylová Kyselina): Často používaná zložka v kozmetike, ktorá slúži ako lepidlo, ktoré zabezpečuje, že nálepky perfektne priľnú k povrchu nechtu a zabezpečujú dlhú výdrž.

Acrylates Copolymer (Akrylátový kopolymér): Zabezpečuje pevnosť a odolnosť nálepiek. Táto zložka používaná v kozmetike prispieva k tomu, aby nálepky vydržali náročné každodenné používanie bez poškodenia.

Glycerine Propoxylate Triacrylate (Glycerín Propoxylát Triakrylát): Tento reaktívny monomér používaný v gélových lakoch na nechty prispieva k štruktúre a odolnosti nálepiek. Umožňuje nálepkám udržiavať ich tvar a poskytuje im flexibilitu.

Isopropylthioxanthone (Izopropyltioxantón): Tento fotoiniciátor sa používa v nechtových produktoch a pomáha pri tvrdnutí nálepiek pod UV svetlom, čo zaisťuje rýchle a efektívne vytvrdzovanie.

Za zloženie výrobku zodpovedá výrobca. Z dôvodu prípadných zmien odporúčame kontrolovať zloženie výrobku priamo na jeho obale.

Akým spôsobom môžem zaplatiť objednávku?

Vašu objednávku môžete zaplatiť kartou online alebo pomocou Google Pay a Apple Pay. Ponúkame tiež platbu na dobierku pri prevzatí balíka v hotovosti alebo kartou.

Ako funguje platba na dobierku?

Platbu na dobierku uskutočníš pri prevzatí balíka v hotovosti alebo kartou. Možnosť platby kartou odporúčame overiť vopred u prepravcu.

Moja objednávka prišla zničená alebo nekompletná. Ako mám postupovať?

Ak ste práve rozbalili zásielku a zistili, že v nej niečo chýba alebo je obsah poškodený, pošlite nám, prosím, e-mail na info@maniglo.sk spolu s číslom objednávky a fotkou obsahu balíčka. Situáciu preveríme a budeme vás kontaktovať s riešením.

Môžem použiť UV lampu, ktorú už mám doma?

Ak už máte UV lampu, môžete ju pokojne používať aj s našimi gélovými nálepkami. Gélové nálepky ManiGlo nevyžadujú špeciálnu UV lampu.

Viem si nálepkami predĺžiť svoje nechty?  

Nie, naše gélové nálepky sa lepia priamo na vaše nechty. Ak si chcete nechty predĺžiť, odporúčame dokúpiť našu sadu nalepovacích umelých nechtov na predĺženie.

Som alergická na gél lak. Nebudú nálepky problém?

Máme viacero zákazníčok, ktoré majú alergiu na gélové nechty a nemajú s našimi nálepkami problém.

Nenašli ste, čo ste hľadali?

Pošlite nám e-mail a povedzte nám, čo sa deje, a niekto z nášho tímu sa vám čo najskôr ozve. Nezabudnite uviesť číslo svojej objednávky (ak nejaké máte). Napíšte nám prosím na adresu: info@maniglo.sk